Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /homepages/31/d253275793/htdocs/dhimitershuteriqi.com/htdocs/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /homepages/31/d253275793/htdocs/dhimitershuteriqi.com/htdocs/wp-includes/pomo/plural-forms.php:210) in /homepages/31/d253275793/htdocs/dhimitershuteriqi.com/htdocs/wp-content/plugins/qtranslate-x/qtranslate_core.php on line 388

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /homepages/31/d253275793/htdocs/dhimitershuteriqi.com/htdocs/wp-content/plugins/qtranslate-x/qtranslate_frontend.php on line 497
Dhimitër S. Shuteriqi |

Home

Mirëse vini në faqen e internetit të poetit, prozatorit dhe publicistit Dhimitër S. Shuteriqi.

Dhimitër Shuteriqi në 1999

Dhimitër Shuteriqi në 1999

“Zgjuar,

dua zgjuar përhere

kujtimi im të agojë

me dritën që çel”

Dhimitër S. Shuteriqi