Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /homepages/31/d253275793/htdocs/dhimitershuteriqi.com/htdocs/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /homepages/31/d253275793/htdocs/dhimitershuteriqi.com/htdocs/wp-includes/pomo/plural-forms.php:210) in /homepages/31/d253275793/htdocs/dhimitershuteriqi.com/htdocs/wp-content/plugins/qtranslate-x/qtranslate_core.php on line 388

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /homepages/31/d253275793/htdocs/dhimitershuteriqi.com/htdocs/wp-content/plugins/qtranslate-x/qtranslate_frontend.php on line 497
Kthimi i Dhimitër Shuteriqit në shtëpi | Dhimitër S. Shuteriqi |

Kthimi i Dhimitër Shuteriqit në shtëpi

Dhimitri e la Francën (ku qëndroi gjashtë vjet me studime), më 14 korrik 1942, dhe u nis për Shqipëri. Por, në Bardonechia të Italisë, e ndalojnë dhjetë ditë. Pra, është njëlloj internimi. Lexo më tepër.

Comments are closed.