Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /homepages/31/d253275793/htdocs/dhimitershuteriqi.com/htdocs/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /homepages/31/d253275793/htdocs/dhimitershuteriqi.com/htdocs/wp-includes/pomo/plural-forms.php:210) in /homepages/31/d253275793/htdocs/dhimitershuteriqi.com/htdocs/wp-content/plugins/qtranslate-x/qtranslate_core.php on line 388

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /homepages/31/d253275793/htdocs/dhimitershuteriqi.com/htdocs/wp-content/plugins/qtranslate-x/qtranslate_frontend.php on line 497
Në kujtim të Shuteriqit | Dhimitër S. Shuteriqi |

Në kujtim të Shuteriqit

Profesori i njohur i historisë së letërsisë shqipe do të ndërronte jetë sak 10 vjet më parë. Ruajti në të gjithë jetën një vend respekti në letrat shqipe, falë punës së pareshtur dhe staturës së pastër morale…

Lexo më tepër

Comments are closed.